Bart van Gerven

Manueel therapeut (Master of Science)

Aandachtsgebieden

  • Manuele therapie MSc
  • Dry needling
  • Medical Taping Concept
  • Mulligan Mobilisations Concept A & B
  • Myofasciale triggerpoint massage/deactivatie
  • Echografie en echodiagnostiek
  • Shockwave therapie
  • Epte therapeut

Aanwezig op

  • Maandag: 8:00 - 18:00
  • Dinsdag: 8:00 - 12:30
  • Woensdag: 11:00 - 19:00
  • Donderdag: 8:00 - 18:00
  • Vrijdag: 08:00 - 12:30

Ronald Swart

Algemeen Fysiotherapeut en Manueel Therapeut

Aandachtsgebieden

  • Orthopedische revalidatie (Cyriax en Mulligan)
  • Kaakfysiotherapie
  • Medical Taping Concept, sporttaping en bandageren
  • Neuromoduleren (zenuw behandelingstechnieken)
  • Lid management team
  • Kwaliteitsfunctionaris
  • Handenfysiotherapie
  • Voetfysiotherapie

Aanwezig op

  • Maandag: 10:30 - 20:00
  • Dinsdag: 7:00 - 17:00
  • Woensdag: 7:00 - 13:00
  • Donderdag:10:30 - 20:00
  • Vrijdag: 7:00 - 17:00

Hans Zuidhof

Algemeen Fysiotherapeut en Manueel Therapeut

Aandachtsgebieden

  • Manuele therapie
  • Dry needling
  • Cyriax (orthopedische manuele therapie)
  • Echografie en echodiagnostiek
  • Epte therapeut
  • Shockwave therapie
  • Lid management team

Aanwezig op

  • Maandag: 8:00 - 18:00
  • Dinsdag: 8:00 - 18:00
  • Woensdag: 8:00 - 18:00
  • Donderdag: 8:00 - 18:00
  • Vrijdag: 8:00 - 15:00

Marlouke van Odenhoven

Algemeen Fysiotherapeut en Oedeemtherapeut

Aandachtsgebieden

  • Oedeemtherapie/ Manuele lymfedrainage
  • Oncologische hersteltraining i.o.
  • Bekken gerelateerde klachten (zoals incontinentie en zwangerschap gerelateerde bekkenklachten)
  • Medical Taping Concept en lymfetaping
  • Fascie-technieken (Willie Fourie)
  • MS (Multiple sclerose) Zorg Nederland

Aanwezig op

  • Maandag: 8.15 - 16.30
  • Woensdag: 8.15 - 16.30
  • Vrijdag: 8.15 - 16.30

Monique de Bree

Algemeen Fysiotherapeut en Oedeemtherapeut

Aandachtsgebieden

  • Oedeemtherapeut (Manuele lymfdrainage volgens Vodder en lymfetaping)
  • Gesuperviseerde looptherapie en leefstijlcoaching bij claudicatio intermittens / vaatproblematiek (Lid van Claudicationet  Eindhoven)
  • Longproblematiek, o.a. COPD
  • Bekken gerelateerde klachten (zoals incontinentie en zwangerschap gerelateerde bekkenklachten )
  • Valtraining en valpreventie (Lid van Valnet)

Aanwezig op

  • Maandag: 8:00 - 17:30
  • Dinsdag: 8:00 - 13:00
  • Woensdag: 8:00 - 17:30
  • Vrijdag: 8:00 - 17:30

Tom van de Kerkhof

Algemeen Fysiotherapeut

Aandachtsgebieden

 

  • Mulligan Mobilisations Concept A & B
  • Beweegprogramma’s deel 1
  • Hartfalen voor de eerstelijnsfysiotherapeut
  • Dry needling  www.myofascialepijn.nl
  • Myofasciale triggerpoint massage/deactivatie
  • Myofasciale klachten kaak
  • Enkel sport taping
  • NLP opleiding practitioners www.iepdoc.nl (2015)
  • Blessurepreventie hardlooptechniek
  • Sportfysiotherapie i.o.

Aanwezig op

Vondelstraat:

  • Maandag: 7:30 - 17:00
  • Donderdag: 7:30 - 17:00 


SonSport:

  • Dinsdag: 7:30 - 17:00
  • Vrijdag: 7:30 - 17:00

Tineke van den Broek

Kinderfysiotherapeut

Aandachtsgebieden

  • Motorische ontwikkelingsproblematiek 0-16 jaar
  • Orthopedische- en sportgerelateerde klachten 0-16 jaar
  • Schedelmeting bij zuigelingen (plagiocefalometrie)
  • Schrijf motorische problemen
  • Medical Taping Concept bij kinderen
  • Netwerk kinderfysiotherapie (Fysiovisie)

Aanwezig op

  • Dinsdag: 9:00 - 18:00
  • Woensdag: 9:00 - 18:00
  • Vrijdag: 9:00 - 18:00

 

Dorien van Grunsven - van der Zanden

Algemeen en Geriatriefysiotherapeut MSc

Aandachtsgebieden

  • Master Geriatrie fysiotherapie 
  • Lid Geriatrienetwerk Eindhoven
  • Schouder onderzoek, behandeling en revalidatie
  • Totale knie & Totale heup revalidatie (netwerk Fysiovisie)
  • Hartfalen voor de eerstelijnsfysiotherapeut
  • Taping

Aanwezig op

  • Maandag: 8:00 - 18:00
  • Dinsdag: 8:00 - 16:00
  • Woensdag: 8:00 - 18:00
  • Donderdag: 8:00 - 16:00

Xander Broos

Algemeen Fysiotherapeut

Aandachtsgebieden

  • COPD (lid COPD netwerk GROOT EINDHOVEN)

  • Valpreventie en training (lid van Valnet)

  • Totale knie & Totale heup revalidatie (netwerk Fysiovisie)
  • Medical Taping Concept
  • Mulligan Mobilisations Concept A & B

  • Beweegprogramma’s deel 1

Aanwezig op

Berkenstaete:

  • Maandag: 8:45 - 20:00
  • Woensdag: 8:45 - 20:00
  • Vrijdag: 8:45 - 18:00

Vondelstraat:

  • Dinsdag: 8:30 - 17:30

Petra van der Bent

Algemeen Fysiotherapeut en Oedeemtherapeut

Aandachtsgebieden

  • Oedeemtherapie/ Manuele lymfedrainage
  • Oncologische hersteltraining i.o.
  • Bekken gerelateerde klachten (zoals incontinentie en zwangerschap gerelateerde bekkenklachten)
  • Medical Taping Concept en lymfetaping
  • Fascie-technieken (Willie Fourie)
  • Dry needling
  • Totale knie & Totale heup revalidatie (netwerk Fysiovisie)
  • Mulligan concept A & B

Aanwezig op

  • Maandag: 8.00 - 17.00
  • Dinsdag: 8.00 - 16.30
  • Vrijdag: 8.00 - 15.30

Jolanda Sebregts

Algemeen Fysiotherapeut en Osteopaat D.O.- M.R.O.

Aandachtsgebieden

  • Osteopaat DO-MRO, geregistreerd bij het Nederlands Register Osteopathie (NRO)
  • Mulligan Mobilisations Concept A,B,C en Kaakgewricht
  • Medical Taping Concept

Aanwezig op

  • Dinsdag: 11.00 - 19.30
  • Donderdag: 9.00 - 18.00 

Nikkie Olsthoorn

Algemeen Fysiotherapeut

Aandachtsgebieden

  • Schouder onderzoek, behandeling en revalidatie
  • Medical Taping Concept en sport taping
  • Shockwave therapie
  • Manuele therapie i.o.

Aanwezig op

  • Maandag: 16:30 - 21:00
  • Donderdag: 12:00 - 20:00

Ingrid Heij-van Osch

Sportfysiotherapeut

Aandachtsgebieden

 

  •   IAS
  •   Echografie en echodiagnostiek
  •   Shockwave therapie
  •   Beweegprogramma’s (DM2 en hart)
  •   Preventie en training: training van het aeroob vermogen
  •   BHV
  •   Mulligan A/B/C
  •   Medical Taping Concept en sport taping
  •   Spreekuur SBC

Aanwezig op

​Vondelstraat:

  • Woensdag: 9:00 - 12:00

SonSport:

  • Dinsdag: 9:00 - 18:00
  • Donderdag: 9:00 - 18:00

Marieke Thijssen

Algemeen Fysiotherapeut en Kinderfysiotherapeut

Aandachtsgebieden

  • motorische ontwikkelingsproblemen bij kinderen van 0-16 jaar
  • orthopedische klachten bij kinderen van 0-16 jaar
  • schrijfproblemen
  • schedelmeting bij zuigelingen (plagiocephalometrie)
  • kinderen met luchtwegproblemen

Aanwezig op

  • Woensdag: 8:00 - 18:00
  • Donderdag: 8:00 - 18:00

Geert Rouwenhorst

Manueel therapeut (Master of Science)

Aandachtsgebieden

  • Manuele Therapie MSc
  • Onderzoek en behandeling van klachten t.h.v de wervelkolom
  • Tapen en bandageren
  • Spreekuur SBC
  • Schoudernetwerk Noord Brabant (specialist in schouderfysiotherapie)

Aanwezig op

  • Maandag: 7:00 - 16:30
  • Dinsdag: 10:30 - 19:30
  • Woensdag: 8:00 - 17:00
  • Donderdag: 7:00 - 16:30

Marjolein Hulsen

Algemeen fysiotherapeut

Aandachtsgebieden

 
  • Master Bewegingswetenschappen (MSc)

Aanwezig op

 
  • Dinsdag: 18:00 - 20:00
  • Vrijdag: 13:00 - 17:30

 

Marcel Hendriks

Algemeen fysiotherapeut

Aandachtsgebieden

  • Master klinische Gezondheidswetenschappen/

      fysiotherapiewetenschappen i.o.

  • Shockwave Therapie

Aanwezig op

​Vondelstraat:

  • Maandag: 18:00 - 20:00
  • Dinsdag: 13:00 - 20:00
  • Donderdag: 09:00 - 12:00

Sonsport:

  • Maandag: 9:00 - 17:00
  • Woensdag: 8:00 - 17:30

 

 

Jay Leuverink

Algemeen fysiotherapeut

Aandachtsgebieden

  • Sportmassage (NGS).
  • Kinesiotaping (Medical Taping Concept.
  • EHBO en Reanimatie.

Aanwezig op

Vondelstraat:

  • Dinsdag: 8:00 - 16:30

SonSport:

  • Woensdag: 13:00 - 21:00
  • Vrijdag: 8:00 - 17:00

 

Danique van Laarhoven

Algemeen fysiotherapeut en Cesar oefentherapeut.

Aandachtsgebieden

  • Medical Taping Concept

Aanwezig op

 

SonSport:

  • Maandag: 13:00 – 21:00

Vondelstraat

  • Donderdag: 13:00 – 18:00
  • Vrijdag: 8:00 – 14:30

Berkenstaete:

  • Vrijdag: 15:00 – 18:00

Caren van Brakel

Secretaresse

Marlene Verhoeven

Secretaresse

Brigit van de Wiel

Secretaresse